Na Stiahnutie Sochař smrti PDF Zadarmo - Chris Carter

Volltext

(1)
(2)

Zadarmo k stiahnutiu alebo čítať on-line Sochař smrti Kniha Zadarmo (PDF ePub Mp3) - Chris Carter, Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl...

PDF File: Sochař smrti

Na Stiahnutie Sochař smrti PDF Zadarmo

-Chris Carter

Zadarmo k stiahnutiu alebo čítať on-line Sochař smrti Chris Carter Kniha Zadarmo (PDF ePub Mp3) (PDF ePub Mp3), Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď?

Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje.

Chris Carter se narodil v Brazílii, v rodině italského původu. Vystudoval psychologii a soudní...

Title : Sochař smrti

Author : Chris Carter

File Size : 1.67MB

Abbildung

Updating...

Verwandte Themen :