eredmény Iskola Név Évf. Kat. Tanár Kiemelt
arany
Budai Ciszterci Szent Imre
Gimnázium Kovács Kata IX-XII. NSZ
Ezüst
Budai Ciszterci Szent Imre GimnáziumBenkő Margit, Czibulka Sára, Illényi Johanna, Walthier
Júlia
V-VIII. NCS Fábián Attila
Arany
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és ZeneművészetiSzakgimnázium
Kabócák V-VIII. NCS Gelley Áron, Szalay Fatima
Kiemelt arany
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti
Szakgimnázium
Ward Banda IX-XII. HGSZ Bennő Katalin
Ezüst
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és ZeneművészetiSzakgimnázium
Szendrődi Hanga és
Varga Laura IX-XII. ND Szabó Ágnes
Kiemelt arany
Budai Ciszterci Szent Imre
Gimnázium Kovács Kata IX-XII. HGSZ
Arany
Budai Ciszterci Szent ImreGimnázium Szemán Borbála V-VI NSZ Kerekes Enikő
Ezüst
Budai Ciszterci Szent ImreGimnázium Farkas Csongor VII-VIII. NSZ Bolyki Sára
Bronz
Budai Ciszterci Szent ImreGimnázium Fekete Borbála IX-XII. NSZ Magdó Ildikó
Bronz
Szent II. János Pál Iskolaközpont Telegdy Rita V-VI. NSZ Béres Mónika, Bertha TheodóraArany
Szent II. János Pál Iskolaközpont Frecot Veronika VII-VIII. NSZ Béres Mónika, Bertha TheodóraBronz
Szent II. János Pál Iskolaközpont Borka Cecília és TarcsaiMária V-VIII. ND Béres Mónika, Bertha
Theodóra
Ezüst
Szent II. János Pál Iskolaközpont Frecot VeronikaCsepely Rékaű V-VIII. ND Béres Mónika, Bertha Theodóra
Arany
Szent Margit Gimnázium Esztergomi Katinka IX-XII. NSZ Király GyörgyiKiemelt arany
Patrona Hungariae Katolikus
Iskolaközpont Csizmazia Virág VII-VIII. NSZ Szőnyiné Lobmayer Margit
Arany
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános IskolaTátika-duó
Kassai Rita-Mészáros Nóra - citera-ének
IX-XII. HGSZ Bennő Katalin, Tóthné Mózer Annamária
Bronz
Patrona Hungariae KatolikusIskolaközpont Janka Júlia és Jung Sára IX-XII. ND Szőnyiné Lobmayer Margit
Ezüst
Patrona Hungariae KatolikusIskolaközpont Csurgai Veronika IX-XII. NSZ Szőnyiné Lobmayer Margit
Ezüst
Piarista Gimnázium Boldizsár Botond - népihegedű IX-XII. HGSZ Virágvölgyi Márta
Kiemelt
arany
Piarista Gimnázium Turú András - népihegedű IX-XII. HGSZ Kovács Márton Bence
Kiemelt
arany
Piarista Gimnázium Erdélyi Kristóf - népihegedű IX-XII. HGSZ Virágvölgyi Márta
Bronz
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és ÁltalánosIskola
Szücs Boglárka és
Ravetzky Blanka IX-XII. ND Hutvágner Erika
Ezüst
Budapest V. Kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Kadrika együttes V-VIII. NCS Patay Péter, Szengyel István
Arany
Padányi Biró Márton Római katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és ÁltalánosIskola
Szücs Boglárka IX-XII. NSZ Hutvágner Erika
Bronz
Padányi Katolikus Iskola Horváth Csaba Zsombor V-VI. NSZ Zsilinszky CecíliaBronz
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és ÁltalánosIskola
Padányi Népdalkör V-VIII. NCS Hutvágner Erika
Arany
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi TagintézményeTótvázsonyi Örömvirág
Kórus V-VIII. NCS Zsilinszky Cecília
Ezüst
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és ÁltalánosIskola
Horváth Csaba Zsombor
és Aref Rabbani Ramstin V-VIII. ND Hutvágner Erika
Bronz
Padányi Katolikus Iskola Hordós Bence VII-VIII. NSZ Hutvágner ErikaArany
Padányi Katolikus Iskola Népdalos Pacsirták IX-XII. NCS Hutvágner ErikaArany
Szent Angéla Ferences ÁltalánosIskola és Gimnázium Rózsadombi dudások V-VIII. NCS Várföldi László
Arany
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium ésKollégium
Fricz Blanka
Farkas Jázmin IX-XII. ND Dobi Lászlóné
Ezüst
Szent Angéla Ferences ÁltalánosIskola és Gimnázium Rózsadombi Virágok V-VIII. NCS Várföldi László
Ezüst
Egri Ward Mária Általános Iskola,Gimnázium, Kollégium és AMI Lukácsi Boldizsár VII-VIII. NSZ Faludiné Majoros Zsuzsanna
Kiemelt arany
Egri Ward Mária Általános Iskola,
Gimnázium, Kollégium és AMI Ujjady Bálint IX-XII. HGSZ Okos Tibor
Kiemelt arany
Szent Angéla Ferences Általános
Iskola és Gimnázium Lőrincz Ákos V-VI. NSZ Sirákné Kemény Kinga
Arany
Premontrei Szt. Norbert Gimn. Hidvégi Boldizsár V-VIII. HGSZ Bálint OrsolyaKiemelt arany
Szent Angéla Ferences Általános
Iskola és Gimnázium Négy cinka énekegyüttes V-VIII. NCS Sirákné Kemény Kinga
Ezüst
Premontrei Szt. Norbert Gimn Pervai László V-VI. NSZ Bálint OrsolyaEzüst
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium éskollégium Szabó Eszter V-VI. NSZ Herpainé Velkey Klára
Ezüst
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és KollégiumSvetits Általános Iskola 5.
osztályos tanulói V-VIII. NCS Moldován Tekla
Kiemelt arany
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és
kollégium Bodzavirág énekegyüttes IX-XII. NCS Herpainé Velkey Klára
Ezüst
Premontrei Szt. Norbert Gimn. Premontrei pacsirták V-VIII. NCS Bálint OrsolyaArany
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium éskollégium Velkey Borbála IX-XII. NSZ Herpainé Velkey Klára
Ezüst
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn. Zsova Máté Tamás V-VI. NSZ Csizmadia AnnaKiemelt arany
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és
kollégium Hutka Anna és Luca IX-XII. ND Herpainé Velkey Klára
Ezüst
Premontrei Szt. Norbert Gimn. "Béreslegény" V-VIII. NCS Bálint OrsolyaKiemelt arany
Dugonics András Piarista Gimnázium
AMI és Kollégium Korsós Kinga-kobozszóló IX-XII. HGSZ Fábri Géza
Arany
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium ésKollégium Feczkó Villő VII-VIII. NSZ Mislai-Szilasi Ildikó
Kiemelt
arany
Premontrei Szt Norbert Gimn. Benkó Boglárka IX-XII. NSZ Bálint OrsolyaKiemelt
arany
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn. Kocsis Ádám IX-XII. HGSZ Fábri GézaBronz
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium éskollégium Cinege énekegyüttes V-VIII. NCS Mislai-Szilasi Ildikó
Arany
Premontrei Szt. Norbert Gimn. Pintér András, VolterDomonkos IX-XII. ND Bálint Orsolya
Ezüst
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium éskollégium Pántlika - kisegyüttes IX-XII. HGSZ Herpainé Velkey Klára és Mislai-Szilasi Ildikó
Kiemelt arany
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és
Kollégium
Bacsa Flóra IX-XII. NSZ Csizmadia Anna
Ezüst
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és kollégiumNémeth Mária Németh
Márta V-VIII. ND Herpainé Velkey Klára
Kiemelt
arany
Dugonics András Piarista GimnáziumSomoska együttes Szekeres Anna - koboz
Bacsa Flóra - ének
IX-XII. HGSZ Lipták Dániel, Csizmadia Anna, Fábri Géza
Arany
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és kollégiumVadgesztenye és a
Jezsus Citerások IX-XII. HGSZ Mislai-Szilasi Ildikó
Kiemelt arany
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és
Kollégium
Erdélyi Luca V-VI. NSZ Csizmadia Anna