Na Stiahnutie Zbraně vlivu PDF Zadarmo - Robert B. Cialdini

Volltext

(1)
(2)

Zadarmo k stiahnutiu alebo čítať on-line Zbraně vlivu Kniha Zadarmo (PDF ePub Mp3) - Robert B. Cialdini, Zbraně vlivu je dnes již téměř klasickou knihou o přesvědčování a manipulaci (nebo taky o vyhovění...

PDF File: Zbraně vlivu

Na Stiahnutie Zbraně vlivu PDF Zadarmo

-Robert B. Cialdini

Zadarmo k stiahnutiu alebo čítať on-line Zbraně vlivu Robert B. Cialdini Kniha Zadarmo (PDF ePub Mp3) (PDF ePub Mp3), Zbraně vlivu je dnes již téměř klasickou knihou o přesvědčování a manipulaci (nebo taky o vyhovění a persuasi). Autor v knize přináší odpověď na otázku, proč říkáme "Ano", i když nesouhlasíme.

Nejcitovanější sociální psycholog současnosti Robert Cialdini se více jak třicet pět let věnuje výzkumu vyjednávání, přesvědčování a problematice vyhovění. V rámci svého výzkumu se nechával inkognito najímat jako podomní obchodník, dealer drogistického zboží, prodejce automobilů nebo pracovník PR agentury. Absolvoval školení obchodních firem, kurzy prodejních dovedností, analyzoval postupy nejúspěšnějších prodejců. Výsledkem jeho neobvyklého úsilí je dokonalá pomůcka pro každého, kdo chce mít svůj život, ať již profesní či soukromý, pevně ve svých rukou.

– Kniha byla přeložena do 27...

Title : Zbraně vlivu

Author : Robert B. Cialdini

File Size : 8.99MB

Abbildung

Updating...

Verwandte Themen :