BUDAPESTI M Ű SZAKI ÉS
GAZDASÁGTUDOMÁNYI EGYETEM
VEGYÉSZMÉRNÖKI ÉS BIOMÉRNÖKI KAR
Ó R A R E N D
2015/2016. TANÉV
I. FÉLÉV
Id
őbeosztás 3
VE 1. évf. BSc 4
BIO 1. évf. BSc 6
KÖR 1. évf. BSc 8
VE 2. évf. BSc 10
BIO 2. évf. BSc 12
KÖR 2. évf. BSc 15
VEBIOKÖ 2. évf. keresztfélév BSc 16
VE 3. évf. AN BSc 18
VE 3. évf. AV BSc 20
VE 3. évf. GY BSc 22
VE 3. évf. MTA BSc 24
BIO 3. évf.AB BSc 26
BIO 3. évf.EG BSc 28
BIO 3. évf.EM BSc 30
BIO 3. évf.KÖ BSc 32
KÖR 3. évf. KM BSc 34
KÖR 3. évf. KT BSc 35
VEBIOKÖ 3. évf. keresztfélév BSc 36
VE 4. évf. AN BSc 37
VE 4. évf. AV BSc 38
VE 4. évf. GY BSc 39
VE 4. évf. MTA BSc 40
BIO 4. évf.AB BSc 41
BIO 4. évf.EG BSc 42
BIO 4. évf.EM BSc 43
BIO 4. évf.KÖ BSc 44
KÖR 4. évf. BSc 45
VEBIOKÖ 4. évf. keresztfélév BSc 47
VE 1. évf. MSc 48
BIO 1. évf. MSc 50
KÖR 1. évf. MSc 52
GYÓGY 1. évf. MSc 54
M
ŰTT 1. évf. MSc 55
VE 2. évf. MSc 56
BIO 2. évf. MSc 57
KÖR 2. évf MSc 58
GYÓGY 2. évf. MSc 59
M
ŰTT 2. évf. MSc 60
VEBIOKÖ szigorlatok 61
VEBIO szabadon választható tárgyak 62
Vegyészmérnök képzés levelez
őtagozat 1. évf BSc 64
Vegyészmérnök képzés levelez
őtagozat 2. évf BSc 65
Vegyészmérnök képzés levelez
őtagozat 3. évf BSc 66
Vegyészmérnök képzés levelez
őtagozat 4. évf BSc 67
Vegyészmérnöki, biomérnöki és környezetmérnöki szak (BSc és egyetemi fokozat)
3
A 2016/2016. TANÉV ID Ő BEOSZTÁSA 1. félév
Tanévnyitó ünnepség: szeptember 1. (kedd)
az I. évfolyamosok hallgatóknak
Regisztrációs hét: augusztus 31. – szeptember 4. (hétf ő -péntek) Az els ő tanítási nap: szeptember 7. (hétf ő )
Szorgalmi id ő szak befejezése: december 18. (péntek)
Dékáni szünet: szeptember. 24. (csütörtök)
A nappali tagozat órarend szerinti foglalkozásai elmaradnak.
BME Diáknapok – Egyetemi Sportnap: szeptember 16. (szerda) A nappali tagozat órarend szerinti foglalkozásai elmaradnak.
Tudományos Diákköri Konferencia: november 17. (kedd) A nappali tagozat órarend szerinti foglalkozásai elmaradnak.
Nyílt Nap a középiskolás diákok számára: november 27. (péntek) A nappali tagozat órarend szerinti foglalkozásai elmaradnak.
Ünnepek: október 23. (péntek)
Pihen ő nap: december 24. (csütörtök)
Munkanap áthelyezés:
december 12 (szombat) munkanap december 24. (csütörtök) pihen ő nap Pótlásokra szolgáló id ő szak:
A BSc, MSc és egyetemi képzésben: december 14. – 18. (hétf ő -péntek) Vizsgaid ő szak kezdete:
A BSc, MSc és egyetemi képzésben: december 21. (hétf ő ) Vizsgaid ő szak befejezése:
A BSc, MSc és egyetemi képzésben: január 27. (szerda)
2. félév
Regisztrációs hét: 2016. február 8. – 12. (hétf ő -péntek)
Az els ő tanítási nap: 2016. február 15. (hétf ő )
Vegyészmérnöki szak (BSc fokozat)
4
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
1 130 BMEGT30A001
Mikro- és
makroökonómia C2 Elm V 4 4 0 0 CS:14:15-18:00(CHC14);
1
175V BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C1 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CH301);
1
175V BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C2 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CH302);
1
175V BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C3 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CH304);
1
175V BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C4 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CH307);
1
175V BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C5 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CHA21);
1 180E BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Pataki Gergely C0 Elm V 6 4 2 0
K:12:15-14:00(CHC14);
CS:12:15-14:00(CHC14);
1 180G1 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Pataki Gergely CV1 Gyak V 6 4 2 0 SZE:14:15-16:00(CH301);
1 180G1 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Szabó Sándor CV2 Gyak V 6 4 2 0 SZE:14:15-16:00(CHA21);
1 180G2 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Szabó Sándor CV3 Gyak V 6 4 2 0 SZE:12:15-14:00(CHA21);
1 180G2 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Pataki Gergely CV4 Gyak V 6 4 2 0 SZE:12:15-14:00(CH301);
1 180G2 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Nagy Ilona CV5 Gyak V 6 4 2 0 SZE:12:15-14:00(CH307);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ca Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CHA20);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cb Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH205);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cc Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH304);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cd Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH301);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ce Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH302);
1 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cf Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH307);
1 550E BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András VB Elm F 2 0 2 0
K:14:15-
15:00(CHC14,CHFGEP);
1 550G1 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András V1 Gyak F 2 0 2 0 K:17:15-19:00(CHFGEP);
1 550G2 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András V2 Gyak F 2 0 2 0 H:14:15-16:00(CHFGEP);
1 550G3 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András V3 Gyak F 2 0 2 0 P:12:15-14:00(CHFGEP);
1 550G4 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András V4 Gyak F 2 0 2 0 SZE:10:15-12:00(CHFGEP);
1 550G5 BMEVESAA103 Számítástechnika
Dr Kollár Gáborné,
Dr. Simon András V5 Gyak F 2 0 2 0 K:15:15-17:00(CHFGEP);
1
602 BMEVESAA101 Általános kémia
Dr. Nyulászi László, Dr. Veszprémi
Tamás 16 Elm V 5 4 0 0
H:12:15-14:00(CHC14,K134);
CS:08:15-
10:00(CHC14,K134);
1
603G1 BMEVESAA104
Általános kémia gyakorlat
vegyészmérnököknek V1 Gyak F 4 0 3 0
H:10:15-12:00(CHA21);
K:15:15-17:00(CHA21);
1
603G1 BMEVESAA104
Általános kémia gyakorlat
vegyészmérnököknek V2 Gyak F 4 0 3 0
H:10:15-12:00(CH301);
K:15:15-17:00(CH301);
1
603G2 BMEVESAA104
Általános kémia gyakorlat
vegyészmérnököknek V3 Gyak F 4 0 3 0
K:17:15-19:00(CH302);
SZE:14:15-16:00(CH302);
1
603G2 BMEVESAA104
Általános kémia gyakorlat
vegyészmérnököknek V4 Gyak F 4 0 3 0
K:17:15-19:00(CH304);
SZE:14:15-16:00(CH304);
1
603G2 BMEVESAA104
Általános kémia gyakorlat
vegyészmérnököknek V5 Gyak F 4 0 3 0
K:17:15-19:00(CH307);
SZE:14:15-16:00(CH307);
1 610 BMEVESEA002
Válogatott fejezetek az általános kémiából
Dr. Veszprémi
Tamás 17 Elm V 2 2 0 0 SZE:08:15-10:00(K134);
1 603G1 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába V1 Elm F 2 1 0 0
H:10:15-12:00(CHA21);
K:15:15-17:00(CHA21);
1 603G1 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába V2 Elm F 2 1 0 0
H:10:15-12:00(CH301);
K:15:15-17:00(CH301);
1 603G2 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába V3 Elm F 2 1 0 0
K:17:15-19:00(CH302);
SZE:14:15-16:00(CH302);
Vegyészmérnöki szak (BSc fokozat)
5
1 603G2 BMEVESAA100Bevezetés az általános
kémiába V4 Elm F 2 1 0 0
K:17:15-19:00(CH304);
SZE:14:15-16:00(CH304);
1 603G2 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába V5 Elm F 2 1 0 0
K:17:15-19:00(CH307);
SZE:14:15-16:00(CH307);
1
700 BMEVESZA101
Biztonságtechnika és munkavédelem
Dr. Farkas Imre László, Dr. Pálovics Emese, Dr. Csontos
István 9 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(CHC14);
1
BMEGT70BS1A Testnevelés BSc - 1/A Szirmai Zsuzsanna VEG YES
Z Gyak A 0 0 2 0 P:08:15-10:00;
1 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 K 10:15-12:00
P 10:15-12:00
Biomérnöki szak (BSc fokozat)
6
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
2
175B BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C6 Gyak F 2 0 2 0 H:08:15-10:00(CH301);
2
175B BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C7 Gyak F 2 0 2 0 H:08:15-10:00(CH302);
2
175B BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C8 Gyak F 2 0 2 0 H:08:15-10:00(CH304);
2
175B BMETE11AX12 Bevezető fizika
Dr. Kály-Kullai Kristóf, Gyökérné
Dr. Wittmann Mária C9 Gyak F 2 0 2 0 H:08:15-10:00(CHA21);
2 180E BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Pataki Gergely C0 Elm V 6 4 2 0
K:12:15-14:00(CHC14);
CS:12:15-14:00(CHC14);
2 180B BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CB1 Gyak V 6 4 2 0 P:12:15-14:00(CHA21);
2 180B BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CB2 Gyak V 6 4 2 0 P:12:15-14:00(CH301);
2 180B BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CB3 Gyak V 6 4 2 0 P:12:15-14:00(CH302);
2 180B BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CB4 Gyak V 6 4 2 0 P:12:15-14:00(CH307);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ca Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CHA20);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cb Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH205);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cc Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH304);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cd Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH301);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ce Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH302);
2 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cf Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH307);
2
300 BMEVEMBA215
A környezetvédelem alapjai
Dr. Jobbágy Andrea Katalin, Dr. Tardy
Gábor Márk 6 Elm F 2 2 0 0 H:14:15-16:00(CHC14);
2
302 BMEVEMBA102 Sejtbiológia
Dr. Sveiczer Ákos, Dr. Feigl Viktória
Dóra 10 Elm V 4 3 0 0 K:15:15-18:00(CHC14);
2 550B1 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András B1 Gyak F 2 0 2 0 K:08:15-10:00(CHFGEP);
2 550B2 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András B2 Gyak F 2 0 2 0 CS:14:15-16:00(CHFGEP);
2 550B3 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András B3 Gyak F 2 0 2 0 H:10:15-12:00(CHFGEP);
2 550B4 BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András B4 Gyak F 2 0 2 0 SZE:12:15-14:00(CHFGEP);
2 550E BMEVESAA103 Számítástechnika Dr. Simon András VB Elm F 2 0 2 0
K:14:15-
15:00(CHC14,CHFGEP);
2
602 BMEVESAA101 Általános kémia
Dr. Nyulászi László, Dr. Veszprémi
Tamás 16 Elm V 5 4 0 0
H:12:15-14:00(CHC14,K134);
CS:08:15-
10:00(CHC14,K134);
2
604G1 BMEVESAA105
Általános kémia gyakorlat
biomérnököknek B1 Gyak F 4 0 3 0
H:10:15-12:00(CH302);
SZE:12:15-14:00(CH302);
2
604G1 BMEVESAA105
Általános kémia gyakorlat
biomérnököknek B2 Gyak F 4 0 3 0
H:10:15-12:00(CH304);
SZE:12:15-14:00(CH304);
2
604G2 BMEVESAA105
Általános kémia gyakorlat
biomérnököknek B3 Gyak F 4 0 3 0
SZE:10:15-12:00(CH302);
CS:14:15-16:00(CH302);
2
604G2 BMEVESAA105
Általános kémia gyakorlat
biomérnököknek B4 Gyak F 4 0 3 0
SZE:10:15-12:00(CH307);
CS:14:15-16:00(CH307);
2 610 BMEVESEA002
Válogatott fejezetek az általános kémiából
Dr. Veszprémi
Tamás 17 Elm V 2 2 0 0 SZE:08:15-10:00(K134);
2 604G1 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába B1 Elm F 2 1 0 0
H:10:15-12:00(CH302);
SZE:12:15-14:00(CH302);
2 604G1 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába B2 Elm F 2 1 0 0
H:10:15-12:00(CH304);
SZE:12:15-14:00(CH304);
2 604G2 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába B3 Elm F 2 1 0 0
SZE:10:15-12:00(CH302);
CS:14:15-16:00(CH302);
2 604G2 BMEVESAA100
Bevezetés az általános
kémiába B4 Elm F 2 1 0 0
SZE:10:15-12:00(CH307);
CS:14:15-16:00(CH307);
2
700 BMEVESZA101
Biztonságtechnika és munkavédelem
Dr. Farkas Imre László, Dr. Pálovics Emese, Dr. Csontos
István 9 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(CHC14);
Biomérnöki szak (BSc fokozat)
7
2BMEGT70BS1A Testnevelés BSc - 1/A Szirmai Zsuzsanna VEG YES
Z Gyak A 0 0 2 0 P:08:15-10:00;
2 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 K 10:15-12:00
P 10:15-12:00
Környezetmérnöki szak (BSc fokozat)
8
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
3 101 BMEEOGMAKM1 Geológia Dr. Török Ákos 0 Elm F 2 2 0 0 K:08:15-10:00(KF88);
3
103 BMEEOVKAKM1
Környezetmérnöki alapok
Dr. Szilágyi Ferenc, Dr. Clement Adrienne, Dr. Budai
Péter 1 Elm F 2 2 0 0 SZE:12:15-14:00(K174);
3 109 BMEEOVKAKM4 Ökológia Dr. Szilágyi Ferenc 0 Elm F 2 2 0 0 SZE:14:15-16:00;
3 130 BMEGT30A001
Mikro- és
makroökonómia C2 Elm V 4 4 0 0 CS:14:15-18:00(CHC14);
3 161E BMETE14AX00 Fizika K1A
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C0 Elm V 4 3 0 1 K:14:15-17:00(CHA20);
3 161L BMETE14AX00 Fizika K1A
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C1 Lab V 4 3 0 1 SZE:10:15-12:00(F32L1);
3 180E BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis Dr. Pataki Gergely C0 Elm V 6 4 2 0
K:12:15-14:00(CHC14);
CS:12:15-14:00(CHC14);
3 180G3 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CK1 Gyak V 6 4 2 0 SZE:08:15-10:00(CH301);
3 180G3 BMETE90AX00
Matematika A1a -
Analízis CK2 Gyak V 6 4 2 0 SZE:08:15-10:00(CH304);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ca Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CHA20);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cb Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH205);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cc Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH304);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cd Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH301);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Ce Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH302);
3 181 BMETE90AX40 Bevezető matematika Cf Gyak F 2 0 2 0 SZE:17:15-20:00(CH307);
3
192 BMEVIVEA014 Programozás
Dr. Veszprémi Károly, Dr. Farkas László, Janka Sándor
1516 _1_V IVE A014
_gya
k1 Gyak F 2 0 0 2 H:15:15-17:00(R4A);
3
192 BMEVIVEA014 Programozás
Dr. Veszprémi Károly, Dr. Farkas László, Janka Sándor
1516 _1_V IVE A014
_gya
k2 Gyak F 2 0 0 2 H:15:15-17:00(R4L);
3
192 BMEVIVEA014 Programozás
Dr. Veszprémi Károly, Dr. Farkas László, Janka Sándor
1516 _1_V IVE A014
_gya
k3 Gyak F 2 0 0 2 H:15:15-17:00(R4M);
3 451 BMEVEKTAKM4 Meteorológia met Elm F 2 2 0 0 H:10:15-12:00(K389);
3 452 BMEVEKTAKM1 Természetvédelem Dr. Vajna Tamásné ewq Elm F 2 2 0 0 P:12:15-14:00(CH205);
3 614 BMEVESAA007 Bevezetés a kémiába Dr. Benkő Zoltán 0 Elm F 3 2 0 0 H:13:15-15:00(CH308);
3
BMEGT70BS1A Testnevelés BSc - 1/A Szirmai Zsuzsanna VEG YES
Z Gyak A 0 0 2 0 P:08:15-10:00;
3 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 K 10:15-12:00
P 10:15-12:00
Környezetmérnöki szak (BSc fokozat)
9
Vegyészmérnöki szak (BSc fokozat)
10
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
4 164 BMETE14AX04
Fizika 1 Elektrodinamika
Dr. Kály-Kullai
Kristóf C0 Elm V 2 2 0 0 SZE:08:15-10:00(F29);
4 171L1 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C1 Lab F 2 0 0 3 H:13:15-16:00(F32L1);
4 171L2 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C2 Lab F 2 0 0 3 CS:14:15-17:00(F32L1);
4 171L3 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C3 Lab F 2 0 0 3 P:10:15-13:00(F32L1);
4 171L4 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C4 Lab F 2 0 0 3 SZE:13:15-16:00(F32L1);
4
184E BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi Márta, Petényi
Franciska C0 Elm V 4 2 2 0 K:08:15-10:00(K134);
4
184G1 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CV1 Gyak V 4 2 2 0 CS:08:15-10:00(CH304);
4
184G1 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Farkas Lóránt Ernő, Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CV2 Gyak V 4 2 2 0 CS:08:15-10:00(CH301);
4
184G1 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CV3 Gyak V 4 2 2 0 CS:08:15-10:00(CH302);
4
184G1 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CV4 Gyak V 4 2 2 0 CS:08:15-10:00(CH307);
4 353E BMEVEFAA405 Fizikai kémia II
Dr. Szilágyi András
Ferenc 21 Elm V 4 2 1 0 SZE:10:15-12:00(K134);
4 353G1 BMEVEFAA405 Fizikai kémia II Dr. Csontos József 22 Gyak V 4 2 1 0 CS:12:15-14:00(CH205);
4 353G1 BMEVEFAA405 Fizikai kémia II Nagy Péter 23 Gyak V 4 2 1 0 CS:12:15-14:00(CH308);
4 400 BMEVEFAA306
Műanyagok
vegyészmérnököknek Dr. Pukánszky Béla 14 Elm F 5 2 0 2 H:10:15-12:00(K134);
4 400L1 BMEVEFAA306
Műanyagok
vegyészmérnököknek Dr. Pukánszky Béla 15 Lab F 5 2 0 2 H:13:15-17:00(HF4);
4 400L2 BMEVEFAA306
Műanyagok
vegyészmérnököknek Dr. Pukánszky Béla 16 Lab F 5 2 0 2 CS:14:15-18:00(HF4);
4 400L3 BMEVEFAA306
Műanyagok
vegyészmérnököknek Dr. Pukánszky Béla 17 Lab F 5 2 0 2 P:10:15-14:00(HF4);
4
551E BMEVESAA302 Analitikai kémia I.
Dr. Horvai György, Dr. Pokol György
János 9 Elm F 5 4 0 0
H:08:15-10:00(CHC14);
P:08:15-10:00(CHC14);
4 607L3 BMEVESAA301 Szervetlen kémia labor Dr. Kovács Ilona 13 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-19:00(CHALGS);
4 607L3 BMEVESAA301 Szervetlen kémia labor Dr. Szieberth Dénes 14 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-19:00(CHALGS);
4 653E BMEVESZA301 Szerves kémia I. Dr. Huszthy Péter 33 Elm V 5 3 2 0 SZE:13:15-16:00(CHC14);
4 653G BMEVESZA301 Szerves kémia I.
Dr. Móczár Ildikó
Lenke 34 Gyak V 5 3 2 0 CS:10:15-12:00(CHA21);
4 653G BMEVESZA301 Szerves kémia I.
Dr. Kupai József
Attila 35 Gyak V 5 3 2 0 CS:10:15-12:00(CH302);
4 653G BMEVESZA301 Szerves kémia I. Farkas Tamás 36 Gyak V 5 3 2 0 CS:10:15-12:00(CH304);
4 653G BMEVESZA301 Szerves kémia I. Ilkei Viktor 37 Gyak V 5 3 2 0 CS:10:15-12:00(CH307);
4 653G BMEVESZA301 Szerves kémia I. Szabó Tamás 38 Gyak V 5 3 2 0 CS:10:15-12:00(CH301);
4 658 BMEVESKA002
Válogatott fejezetek
szerves kémia I-ből Dr. Huszthy Péter 13 Elm V 2 2 0 0 P:14:15-16:00(CH307);
4 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 15:15-17:00
CS 12:15-14:00
Vegyészmérnöki szak (BSc fokozat)
11
Biomérnöki szak (BSc fokozat)
12
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
5 164 BMETE14AX04
Fizika 1 Elektrodinamika
Dr. Kály-Kullai
Kristóf C0 Elm V 2 2 0 0 SZE:08:15-10:00(F29);
5 171L1 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C1 Lab F 2 0 0 3 H:13:15-16:00(F32L1);
5 171L2 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C2 Lab F 2 0 0 3 CS:14:15-17:00(F32L1);
5 171L3 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C3 Lab F 2 0 0 3 P:10:15-13:00(F32L1);
5 171L4 BMETE14AX05
Fizika laboratóriumi gyakorlatok -
Gyökérné Dr.
Wittmann Mária C4 Lab F 2 0 0 3 SZE:13:15-16:00(F32L1);
5
184E BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi Márta, Petényi
Franciska C0 Elm V 4 2 2 0 K:08:15-10:00(K134);
5
184G2 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Farkas Lóránt Ernő, Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CB1 Gyak V 4 2 2 0 SZE:10:15-12:00(CHA21);
5
184G2 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CB2 Gyak V 4 2 2 0 SZE:10:15-12:00(CH301);
5
184G2 BMETE90AX18
Matematika A3c vegyész- és biomérnököknek
Dr. Lángné Dr. Lázi
Márta CB3 Gyak V 4 2 2 0 SZE:10:15-12:00(CH304);
5
250 BMEVEBEA301 Biokémia
Dr. Szarka András, Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Grolmuszné Dr.
Vértessy Beáta 17 Elm V 4 3 0 0 P:10:15-13:00(CHC14);
5 307L1 BMEVEMBA312 Mikrobiológia labor
Dr. Suhajda Ágnes,
Dr. Janzsó Béla 25 Lab F 4 0 0 4 K:13:15-17:00(CH2MK);
5 307L2 BMEVEMBA312 Mikrobiológia labor
Dr. Suhajda Ágnes,
Dr. Janzsó Béla 26 Lab F 4 0 0 4 SZE:13:15-17:00(CH2MK);
5 307L3 BMEVEMBA312 Mikrobiológia labor
Dr. Suhajda Ágnes,
Dr. Janzsó Béla 27 Lab F 4 0 0 4 CS:09:15-13:00(CH2MK);
5
352E BMEVEFKA304 Fizikai kémia I
Dr. Rolik Zoltán, Gyarmati Benjámin Sándor, Dr. Kállay
Mihály Balázs 36 Elm V 5 3 1 0
H:10:15-12:00(CHC14);
K:10:15-12:00(CHC14);
5
352E BMEVEFKA304 Fizikai kémia I
Dr. Rolik Zoltán, Gyarmati Benjámin
Sándor G36 Gyak V 5 3 1 0
H:10:15-12:00(CHC14);
K:10:15-12:00(CHC14);
5
654E BMEVESZA302 Biomolekulák kémiája Dr. Hazai László 27 Elm F 7 2 0 5
H:08:15-10:00(CHA20);
H:08:15-10:00(CHA20);
P:08:15-10:00(CHA20);
5 654L1 BMEVESZA302 Biomolekulák kémiája
Dr. Hornyánszky
Gábor 28 Lab F 7 2 0 5 SZE:13:15-18:00(CH209);
5
654L2 BMEVESZA302 Biomolekulák kémiája
Keglevich Péter János, Dr.
Hornyánszky Gábor 29 Lab F 7 2 0 5 CS:14:15-19:00(CH209);
5
654L3 BMEVESZA302 Biomolekulák kémiája
Dr. Kupai József Attila, Mészárosné Dr. Tőrincsi Mercédesz, Dr.
Hornyánszky Gábor 30 Lab F 7 2 0 5 H:13:15-18:00(CH209);
5
654L4 BMEVESZA302 Biomolekulák kémiája
Dr. Hazai László, Pappné Dr. Tóth Tünde Mária, Dr.
Hornyánszky Gábor 31 Lab F 7 2 0 5 CS:08:15-13:00(CH209);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Gráf Mihály Gy1 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(R515);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Hajgató Gergely Gy2 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(D327);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Gráf Mihály Gy3 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(R515);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Dr. Angyal István Gy4 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(D327);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L1 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L2 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
Biomérnöki szak (BSc fokozat)
13
5 951G1 BMEGEVGAV04Vegyipari géptan
gyakorlat L3 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
5 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L4 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan gyakorlat
Dr. Lukenics Jánosné
Gy10
0 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(D327);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Dr. Angyal István Gy5 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(R515);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan gyakorlat
Dr. Lukenics
Jánosné Gy6 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(D327);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L100 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L5 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
5 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L6 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
5 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 15:15-17:00
CS 12:15-14:00
14
Környezetmérnöki szak (BSc fokozat)
15
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
6
104 BMEEOVKAKM2
Települési vízgazdálkodás és vízminőség védelem
Dr. Clement Adrienne, Dr. Buzás
Kálmán 0 Elm V 5 4 1 0
K:12:15-15:00(K389);
SZE:14:15-16:00(KF10);
6 114 BMEGEVÉAK03
Levegőtisztaság-
védelem 16 Elm V 3 2 0 0 SZE:08:15-10:00(CHA21);
6 139 BMEGT42A004
Környezetgazdaságtan
I. Dr. Bartus Gábor 9 Elm F 2 2 0 0 H:12:15-14:00(CH205);
6
183 BMETE90AX15
Matematika A3 környezetmérnökökne
k Karátson János C0 Elm V 2 2 0 0 CS:08:15-10:00(CHA20);
6
183G BMETE90AX36
Matematika A3g környezetmérnökökne
k C1 Gyak F 2 0 2 0 CS:10:15-12:00;
6
190 BMEVIVEA020 Mérnöki alapok II.
Dr. Kiss István, Dr.
Számel László, Prikler László
1516 _1_V IVE A020
_elm Elm F 3 2 0 0 P:10:15-12:00(CH205);
6 351E BMEVEFKAKM1
Fizikai kémia és radiokémia
Dr. Nagyné Dr.
László Krisztina 23 Elm F 3 2 0 1 K:10:15-12:00(CH205);
6 351L1 BMEVEFKAKM1
Fizikai kémia és radiokémia
Dr. Nagyné Dr.
László Krisztina 24 Lab F 3 2 0 1 SZE:10:15-13:00(F11FK);
6 351L2 BMEVEFKAKM1
Fizikai kémia és radiokémia
Dr. Nagyné Dr.
László Krisztina 25 Lab F 3 2 0 1 CS:14:15-17:00(F11FK);
6 450 BMEVEKTAKM2 Kémiai technológia Dr. Pátzay György bsc Elm V 3 2 0 0 K:15:15-17:00(CH308);
6 451 BMEVEKTAKM4 Meteorológia met Elm F 2 2 0 0 H:10:15-12:00(K389);
6
551E BMEVEAAAKM1
Analitikai kémia alapjai
Dr. Horvai György, Dr. Pokol György
János 19 Elm F 4 3 1 0
H:08:15-10:00(CHC14);
P:08:15-10:00(CHC14);
6 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 15:15-17:00
CS 12:15-14:00
Vegyészmérnöki, biomérnöki és környezetmérnöki szak keresztfélév (BSc fokozat)
16
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
7 166 BMETE14AX15 Fizika 1 - Mechanika
Dr. Lagzi István
László C01 Elm V 4 2 2 0 SZE:08:15-10:00(K221);
7 166G BMETE14AX15 Fizika 1 - Mechanika
Dr. Lagzi István
László C1 Gyak V 4 2 2 0 P:14:15-16:00(CH301);
7 166G BMETE14AX15 Fizika 1 - Mechanika
Dr. Lagzi István
László C2 Gyak V 4 2 2 0 P:14:15-16:00(CH302);
7 185E BMETE90AX17 Matematika A2c C0 Elm V 6 4 2 0
K:08:15-10:00(CHA20);
SZE:13:15-15:00(CHA20);
7 185G BMETE90AX17 Matematika A2c C1 Gyak V 6 4 2 0 SZE:15:15-17:00 (K352);
7 185G BMETE90AX17 Matematika A2c C2 Gyak V 6 4 2 0 SZE:15:15-17:00; (K353)
7
352E BMEVEFKA304 Fizikai kémia I
Dr. Rolik Zoltán, Gyarmati Benjámin Sándor, Dr. Kállay
Mihály Balázs 36 Elm V 5 3 1 0
H:10:15-12:00(CHC14);
K:10:15-12:00(CHC14);
7
352E BMEVEFKA304 Fizikai kémia I
Dr. Rolik Zoltán, Gyarmati Benjámin
Sándor G36 Gyak V 5 3 1 0
H:10:15-12:00(CHC14);
K:10:15-12:00(CHC14);
7 613 BMEVESAA210
Általános és szervetlen
kémia labor Dr. Wagner Ödön 18 Lab F 5 0 0 6 CS:13:15-19:00(CHALGS);
7
650E BMEVESZA204
Szerves kémia biomérnököknek
Dr. Hornyánszky Gábor, Dr. Nagy
József 29 Elm V 6 3 2 0 H:14:15-17:00(CHA21);
7 650G BMEVESZA204
Szerves kémia biomérnököknek
Keglevich Péter
János 30 Gyak V 6 3 2 0 P:10:15-12:00(CH302);
7
651 BMEVESKAKM2 Kémia II
Dr. Nagy József, Dr.
Simonné Sarkadi
Livia 19 Elm V 5 4 0 0
K:15:15-17:00(CH305);
CS:10:15-12:00(CH305);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Gráf Mihály Gy1 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(R515);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Hajgató Gergely Gy2 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(D327);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Gráf Mihály Gy3 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(R515);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Dr. Angyal István Gy4 Gyak F 3 0 1 2 H:13:15-16:00(D327);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L1 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L2 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L3 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
7 951G1 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L4 Lab F 3 0 1 2
H:13:15-16:00(L- HIDROLAB);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan gyakorlat
Dr. Lukenics Jánosné
Gy10
0 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(D327);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat Dr. Angyal István Gy5 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(R515);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan gyakorlat
Dr. Lukenics
Jánosné Gy6 Gyak F 3 0 1 2 K:14:15-17:00(D327);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L100 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L5 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
7 951G2 BMEGEVGAV04
Vegyipari géptan
gyakorlat L6 Lab F 3 0 1 2
K:14:15-17:00(L- HIDROLAB);
Vegyészmérnöki, biomérnöki és környezetmérnöki szak keresztfélév (BSc fokozat)
17
Vegyészmérnöki szak
Analitikai és szerkezetvizsgálati szakirány (BSc fokozat)
18
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
8 155 BMEGT55A001 Üzleti jog Dr. Perecz László C11 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(K134);
8
250 BMEVEBEA301 Biokémia
Dr. Szarka András, Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Grolmuszné Dr.
Vértessy Beáta 17 Elm V 4 3 0 0 P:10:15-13:00(CHC14);
8
355L1 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 1 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(F11FK);
8
355L2 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 2 Lab F 3 0 0 4 K:14:15-18:00(F11FK);
8
355L3 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 3 Lab F 3 0 0 4 SZE:12:15-16:00(F11FK);
8
355L4 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 4 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(F11FK);
8
355L5 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 5 Lab F 3 0 0 4 CS:15:15-19:00(F11FK);
8 455E BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari
technológia dr. Holló András ea_új Elm V 3 2 0 1 CS:12:15-14:00(K134);
8
455L1
455L2 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
1.újla b 2.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:13:15-16:00(F2ALGS);
8
455L3
455L4 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
3.újla b 4.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:16:15-19:00(F2ALGS);
8 505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
8
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
8
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
8
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
8
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
8
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
8
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
8
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra, Dr. Rév Endre, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
8 505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
Vegyészmérnöki szak
Analitikai és szerkezetvizsgálati szakirány (BSc fokozat)
19
Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.Székely Edit Éva
8
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
8
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
8
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
8 508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga új Elm F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
8 508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga gyak Gyak F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
8
553 BMEVEAAA611 Kromatográfia
Dr. Fekete Jenő Imre, Bobály Balázs, Dr Balla
József, Jenei Péter 11 Elm V 3 2 0 0 H:08:15-10:00(CH308);
8 556 BMEVESAA512
Szerves
szerkezetfelderítés
Dr. Simon András,
Dr. Szöllősy Áron 4 Elm F 3 3 0 0 H:14:15-17:00(CHA20);
8 557 BMEVEAAA708
Kémiai és bioszenzorok
Dr. Gyurcsányi
Ervin Róbert 11 Elm F 3 2 0 0 H:10:15-12:00(CH307);
8 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Vegyészmérnöki szak
Általános vegyipari és folyamatmérnöki szakirány (BSc fokozat)
20
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
9 155 BMEGT55A001 Üzleti jog Dr. Perecz László C11 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(K134);
9
250 BMEVEBEA301 Biokémia
Dr. Szarka András, Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Grolmuszné Dr.
Vértessy Beáta 17 Elm V 4 3 0 0 P:10:15-13:00(CHC14);
9
355L1 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 1 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(F11FK);
9
355L2 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 2 Lab F 3 0 0 4 K:14:15-18:00(F11FK);
9
355L3 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 3 Lab F 3 0 0 4 SZE:12:15-16:00(F11FK);
9
355L4 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 4 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(F11FK);
9
355L5 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 5 Lab F 3 0 0 4 CS:15:15-19:00(F11FK);
9
455E BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari
technológia dr. Holló András ea_új Elm V 3 2 0 1 CS:12:15-14:00(K134);
9
455L1
455L2 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
1.újla b 2.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:13:15-16:00(F2ALGS);
9
455L3
455L4 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
3.újla b 4.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:16:15-19:00(F2ALGS);
9
504E BMEVEKFA502
Radiokémia és
nukleáris energetika Dr. Pátzay György új Elm F 3 2 0 1 CS:14:15-16:00(K351A);
9
504L BMEVEKFA502
Radiokémia és
nukleáris energetika Dr. Pátzay György újlab Lab F 3 2 0 1 H:15:15-18:00(F2-LAB);
9
505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
9
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
9
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
9
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
9
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
9
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
9
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
9
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra,
Dr. Rév Endre, úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
Vegyészmérnöki szak
Általános vegyipari és folyamatmérnöki szakirány (BSc fokozat)
21
Kózelné Dr. Székely Edit Éva9
505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
9
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
9
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
9
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
9
508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga új Elm F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
9 508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga gyak Gyak F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
9 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Vegyészmérnöki szak
Gyógyszeripari szakirány (BSc fokozat)
22
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
10 155 BMEGT55A001 Üzleti jog Dr. Perecz László C11 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(K134);
10
250 BMEVEBEA301 Biokémia
Dr. Szarka András, Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Grolmuszné Dr.
Vértessy Beáta 17 Elm V 4 3 0 0 P:10:15-13:00(CHC14);
10
355L1 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 1 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(F11FK);
10
355L2 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 2 Lab F 3 0 0 4 K:14:15-18:00(F11FK);
10
355L3 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 3 Lab F 3 0 0 4 SZE:12:15-16:00(F11FK);
10
355L4 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 4 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(F11FK);
10
355L5 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 5 Lab F 3 0 0 4 CS:15:15-19:00(F11FK);
10
455E BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari
technológia dr. Holló András ea_új Elm V 3 2 0 1 CS:12:15-14:00(K134);
10
455L1
455L2 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
1.újla b 2.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:13:15-16:00(F2ALGS);
10
455L3
455L4 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
3.újla b 4.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:16:15-19:00(F2ALGS);
10
505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
10
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
10
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
10
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
10
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
10
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
10
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
10
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra, Dr. Rév Endre, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
10
505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
Vegyészmérnöki szak
Gyógyszeripari szakirány (BSc fokozat)
23
Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.Székely Edit Éva 10
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
10
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
10
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
10
508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga új Elm F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
10
508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga gyak Gyak F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
10
556 BMEVESAA512
Szerves
szerkezetfelderítés
Dr. Simon András,
Dr. Szöllősy Áron 4 Elm F 3 3 0 0 H:14:15-17:00(CHA20);
10 659 BMEVESKA605 Szerves kémia labor II Dr. Nagy József 21g Gyak F 5 0 0 6 CS:15:15-17:00(CH305);
10
659 BMEVESKA605 Szerves kémia labor II
Dr. Hornyánszky
Gábor 22g Gyak F 5 0 0 6 CS:15:15-17:00(CH304);
10
659L BMEVESKA605 Szerves kémia labor II
Dr. Kovács Péter, Dr Gizur Tibor László, Dr.
Hornyánszky Gábor 21 Lab F 5 0 0 6 K:10:15-17:00(CH209);
10
702E BMEVESTA508
Szerves vegyipari alapfolyamatok
Dr. Keglevich György Tibor, Dr.
Sallay Péter 14 Elm V 2 2 0 0 SZE:10:15-12:00(CH205);
10 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Vegyészmérnöki szak
M
űanyag- és textiltechnológiai, anyagtudományi szakirány (BSc fokozat)
24
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
11 155 BMEGT55A001 Üzleti jog Dr. Perecz László C11 Elm F 2 2 0 0 CS:10:15-12:00(K134);
11
250 BMEVEBEA301 Biokémia
Dr. Szarka András, Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Grolmuszné Dr.
Vértessy Beáta 17 Elm V 4 3 0 0 P:10:15-13:00(CHC14);
11
355L1 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 1 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(F11FK);
11
355L2 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 2 Lab F 3 0 0 4 K:14:15-18:00(F11FK);
11
355L3 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 3 Lab F 3 0 0 4 SZE:12:15-16:00(F11FK);
11
355L4 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 4 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(F11FK);
11
355L5 BMEVEFAA506 Fizikai kémia labor
Dr. Szilágyi András Ferenc, Gyarmati
Benjámin Sándor 5 Lab F 3 0 0 4 CS:15:15-19:00(F11FK);
11
359 BMEVEFAA708
Anyagtudományi vizsgálati módszerek
Dr. Baranyai Péter, Dr. Deák Andrea, Dr. Keszthelyi
Tamás 2 Elm F 4 3 0 0 CS:16:15-19:00(CH205);
11
403L1 BMEVEMGA509
Műanyagok fizikája labor
Dr. Kállay-
Menyhárd Alfréd 14 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(HF4);
11
403L1 BMEVEMGA509
Műanyagok fizikája labor
Dr. Kállay-
Menyhárd Alfréd 15 Lab F 3 0 0 4 H:08:15-12:00(HF4);
11
403L2 BMEVEMGA509
Műanyagok fizikája labor
Dr. Kállay-
Menyhárd Alfréd 16 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(HF4);
11
403L2 BMEVEMGA509
Műanyagok fizikája labor
Dr. Kállay-
Menyhárd Alfréd 17 Lab F 3 0 0 4 K:10:15-14:00(HF4);
11 404 BMEVEMGA511 Polimerek fizikája Dr. Pukánszky Béla 15 Elm V 3 2 0 0 H:14:15-16:00(CH307);
11 405 BMEVEMGA512 Szálképző polimerek Dr. Borsa Judit 3 Elm F 2 2 0 0 SZE:10:15-12:00(F1MFK);
11
406 BMEVEMGA515
Színmérés és kolorisztika
Dr. Koczkáné Dr.
Csiszár Emilia,
Csányi Sándor 3 Elm F 2 2 0 0 H:16:15-18:00(HF2);
11
455E BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari
technológia dr. Holló András ea_új Elm V 3 2 0 1 CS:12:15-14:00(K134);
11
455L1
455L2 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
1.újla b 2.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:13:15-16:00(F2ALGS);
11
455L3
455L4 BMEVEKFA506
Szénhidrogénipari technológia
Dr. Gresits Iván László, Dr. Fürcht Ákos Gábor, Dr.
Rév Endre, Dr.
Bárkai János Péter, Tóth András József
3.újla b 4.újla
b Lab V 3 2 0 1 SZE:16:15-19:00(F2ALGS);
11
505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
11
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
11
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
11
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
11
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
11
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
Vegyészmérnöki szak
M
űanyag- és textiltechnológiai, anyagtudományi szakirány (BSc fokozat)
25
Éva11
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
11
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra, Dr. Rév Endre, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
11
505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
11
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
11
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
11
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
11
508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga új Elm F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
11
508E BMEVEVMA606
Kísérletek tervezése és értékelése
Lakné Dr. Komka
Kinga gyak Gyak F 3 2 1 0
K:08:15-10:00(CHC14);
P:13:15-15:00(CHC14);
11 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Biomérnöki szak
Alkalmazott biotechnológiai szakirány (BSc fokozat)
26
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
12 130E BMEGT30A001
Mikro- és
makroökonómia C1 Elm V 4 4 0 0 K:14:15-18:00(K134);
12
303 BMEVEMBA502
Molekuláris biológiai módszerek
Dr. Wunderlich Lívius, Dr.
Veronika Fedorivna
Deak 3 Elm V 3 2 0 0 SZE:15:15-17:00(CHA20);
12 309 BMEVEMBA504 Biotermékek izolálása
Dr. Pécs Miklós
László 9 Elm V 5 4 0 0
SZE:10:15-12:00(CH308);
P:12:15-14:00(CH308);
12
310L1 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 22 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
12
310L2 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 23 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
12
310L3 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 24 Lab F 3 0 0 4 SZE:13:15-19:00(CH2MK);
12 505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
12
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
12
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
12
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
12
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
12
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
12
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
12
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra, Dr. Rév Endre, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
Biomérnöki szak
Alkalmazott biotechnológiai szakirány (BSc fokozat)
27
12505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
12
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
12
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
12
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
12 552E BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 40 Elm F 4 1 0 4 P:10:15-12:00(K134);
12 552L1 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Sztatisz Janisz 37 Lab F 4 1 0 4 H:08:15-12:00(CHFLAB);
12 552L2 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 38 Lab F 4 1 0 4 H:14:15-18:00(CHFLAB);
12 552L3 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 39 Lab F 4 1 0 4 SZE:10:15-14:00(CHFLAB);
12 616 BMEVESAA501 Bioszervetlen kémia Dr. Wagner Ödön 4 Elm F 2 2 0 0 SZE:12:15-14:00(K221);
12 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Biomérnöki szak
Egészségvédelmi szakirány (BSc fokozat)
28
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
13 130E BMEGT30A001
Mikro- és
makroökonómia C1 Elm V 4 4 0 0 K:14:15-18:00(K134);
13
310L1 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 22 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
13
310L2 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 23 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
13
310L3 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 24 Lab F 3 0 0 4 SZE:13:15-19:00(CH2MK);
13 314 BMEVEMBA501
Egészségügyi
mikrobiológia Dr. Sveiczer Ákos 3 Elm F 3 3 0 0 CS:15:15-19:00(CHA21);
13
344 BMEVESOA503 Humán élettan Dr. Nádasy György 7 Elm V 4 3 0 0 P:14:15-19:00(SOTE);
13
345 BMEVESOA501 Humán anatómia dr. Mezey Szilvia 13 Elm V 2 2 0 0 SZE:17:15-19:00(SOTE);
13 505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
13
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
13
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
13
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
13
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
13
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
13
505L1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Valentinyi Nóra, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Lakné Dr. Komka Kinga, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab1 Lab V 6 2 1 4 H:08:15-11:00(DFcsarnok);
13
505L2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Csikor Zsolt, Valentinyi Nóra, Dr. Rév Endre, Kózelné Dr. Székely
Edit Éva úlab2 Lab V 6 2 1 4 H:14:15-17:00(DFcsarnok);
Biomérnöki szak
Egészségvédelmi szakirány (BSc fokozat)
29
13505L3 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Tukacs József Márk, Kmecz Ildikó, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab3 Lab V 6 2 1 4 K:10:15-13:00(DFcsarnok);
13
505L4 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Tukacs József Márk, Angyalné Dr.
Koczka Katalin Zsuzsanna, Kózelné Dr. Székely Edit
Éva úlab4 Lab V 6 2 1 4 K:14:15-17:00(DFcsarnok);
13
505L5 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva, Kmecz Ildikó, Dr. Gresits
Iván László úlab5 Lab V 6 2 1 4 SZE:13:15-16:00(DFcsarnok);
13
505L6 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Rév Endre, Valentinyi Nóra, Lakné Dr. Komka Kinga, Dr. Csikor Zsolt, Kózelné Dr.
Székely Edit Éva úlab6 Lab V 6 2 1 4 CS:10:15-13:00(DFcsarnok);
13 552E BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 40 Elm F 4 1 0 4 P:10:15-12:00(K134);
13 552L1 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Sztatisz Janisz 37 Lab F 4 1 0 4 H:08:15-12:00(CHFLAB);
13 552L2 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 38 Lab F 4 1 0 4 H:14:15-18:00(CHFLAB);
13 552L3 BMEVESAA403 Analitikai kémia labor Dr. Koczka Béla 39 Lab F 4 1 0 4 SZE:10:15-14:00(CHFLAB);
13 Idegen nyelv Gyak F 0 0 4 0 H 12:15-14:00
CS 08:15-10:00
Biomérnöki szak
Élelmiszermin
ősít
őés élelmiszertechnológiai szakirány (BSc fokozat)
30
Kód Tárgykód Tárgynév Oktatók Kk KT K E G L Órarendi információk
14 130E BMEGT30A001
Mikro- és
makroökonómia C1 Elm V 4 4 0 0 K:14:15-18:00(K134);
14 256 BMEVEMBA511 Élelmiszeranalitika
Dr. Tömösközi
Sándor 6 Elm V 5 4 0 0 CS:14:15-18:00(CH301);
14
260 BMEVEMBA712
Élelmiszeranalitika labor
Dr. Tömösközi Sándor, Balogh Tibor, Bartalné Berceli Mónika, Benedek András, Csécsy Katalin Györgyi, Dr. Merész Péter, Dr. Örsi Ferenc, Dr. Szarka András, Hajas Lívia, Izsó Eszter, Langó Bernadett, Lőrincz Tamás, Scheer Ildikó
Zsófia, Török Kitti 7 Lab F 4 0 0 4 CS:10:15-14:00(CH3MK);
14
310L1 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 22 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
14
310L2 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 23 Lab F 3 0 0 4 K:08:15-14:00(CH2MK);
14
310L3 BMEVEMKA505
Biomérnöki műveletek labor
Bakos Vince, Dr.
Barta Zsolt, Dr.
Németh Áron István, Dr. Tardy Gábor Márk, Kiss Bernadett, Mareczky Zoltán, Dr. Pécs Miklós
László 24 Lab F 3 0 0 4 SZE:13:15-19:00(CH2MK);
14 505E BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely
Edit Éva uelm Elm V 6 2 1 4 SZE:08:15-10:00(CHC14);
14
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k3 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);
14
505G1 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
ugya k4 páratl
an Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
14
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kózelné Dr. Székely Edit Éva
Úgya k 2
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH308);
14
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Kmecz Ildikó, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k 5
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CHA20);
14
505G2 BMEVEKFA512 Vegyipari műveletek II
Dr. Deák András György, Kózelné Dr. Székely Edit Éva
úgya k1
páros Gyak V 6 2 1 4 P:08:15-10:00(CH205);