várható
időpont sorrend iskola schola évf. tanár
10:45 1
Budai Ciszterci Szent ImreGimnázium Schola Classis Sancti Bonifati V-VIII. Marsai Csaba
10:52 2
Óbudai Árpád Gimnázium Árpád Gimnázium kórusánakhetedikesei V-VIII. Kúnné Kocsis Erzsébet
10:59 3
Pueri Castelli egyesület Pueri Castelli Gyerekkórus V-VIII. Horváthné Dr.Csomó Orsolya
11:06 4
Piarista Gimnázium Piarista Gimnázium AlsósSchola V-VIII. Melegh Béla
11:13 5
Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és ZeneművészetiSzakgimnázium
a Zeneművészeti
Szakgimnázium kamarakórusa IX-XII. Rudolf Krisztina
11:20 6
Szent Angéla Ferences ÁltalánosIskola és Gimnázium Kántorátus V-VIII. Várföldi László
11:27 7
Budai Ciszterci Szent ImreGimnázium Rajeczky Benjámin gyerekkar V-VIII. Fábián Attila
11:35 8
Szent Angéla ferences ÁltalánosIskola és Gimnázium Schola Szent Angéla V-VIII. Sirákné Kemény Kinga
11:42 9
Szent Anna Plébánia Kapuvár Szent Anna Schola V-VIII. Borsodiné SzabóJudit11:49 10
Óbudai Árpád GimnáziumÁrpád Gimnázium 9.a osztáláynak lányaiból alakult
alkalmi Schola
IX-XII. Kúnné Kocsis Erzsébet
12:10 11
Piarista Gimnázium Piarista Gimnázium FelsősSchola IX-XII. Melegh Béla
12:17 12
Budapest V. Kerületi Szent István Magyar Angol Két Tanítási NyelvűÁltalános Iskola
Schola Cantorum Sancti
Stephani V-VIII. Czifra Orsolya
12:24 13
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános IskolaNepomuki Szent János
Általános Iskola Kórusa V-VIII. Horváthné Dr.
Csomó Orsolya
12:31 14
MMÁMK Czuczor GergelyTagiskola Neuma Szkóla V-VIII. Suba Dorottya
12:38 15
Padányi Katolikus Iskola Tótvázsonyi TagintézményeTótvázsonyi Iskola Örömvirág
Gregorián Kórusa V-VIII. Zsilinszky Cecília
12:45 16
Premontrei Iskolaközpont Premi Cantores V-VIII. Nényei Sára, Kocsis Csaba12:52 17
Padányi Katolikus Iskola Padányi Gyermekkar V-VIII. Hutvágner Erika12:59 18
Svetits Katolikus Óvoda, ÁltalánosIskola, Gimnázium és Kollégium Svetits Szkóla V-VIII. Suba Dorottya
13:06 19
Padányi Katolikus Iskola Padányi GregoriánKamarakórus IX-XII. Hutvágner Erika
13:11 20
Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola ésKollégium
Cantores Martini IX-XII. Brandné Szabó Ildikó
13:18 21
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és KollégiumCollegium Musicum
Jaurinense IX-XII. Kelemen Áron OSB